Drukuj

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
KOPART Konsultant

W domu – czy tego chcemy, czy nie – powstają ścieki. Każdy inwestor musi więc zmierzyć się z problemem, w jaki sposób się ich pozbyć.  Problem ten pojawia się po pojawieniu się w domu mieszkańców, a często już w trakcie budowy. 

Jednym  z rozwiązań jest  szambo betonowe, czyli szczelny zbiornik na ścieki.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem zbiornika betonowego na  nieczystości z domu, gospodarstwa rolnego lub firmy, nie mogłeś trafić lepiej. Budujesz dom, urządzasz ogród? Coś dzieje się niedobrego z twoim dotychczasowym zbiornikiem - sprawdź naszą ofertę.

Posiadamy w sprzedaży szamba betonowe w różnych rozmiarach i wersjach. Firma KOPART działa na obszarze całej Polski. Więcej informacji o naszej ofercie szamb betonowych możesz znaleźć tutaj. zaletą naszych zbiorników jest możliwość zbudowania przydomowej oczyszczalni ścieków oraz podłączenia drenażu.

W przypadku wątpliwości dotyczących rozmiaru lub sposobu podłączenia zbiornika betonowego, prosimy o kontakt - pomożemy, doradzimy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem na temat wyboru i instalacji szamb betonowych, zbiorników na wodę opadową i innych zbiorników dla gospodarstwa rolnego.

Nasza firma posiada duże doświadczenie w produkcji szamb betonowych i zbiorników betonowych do innych celów. Posiadamy wszelkie niezbędne, wymagane prawem dokumenty.

Obszar działania firmy

Nasza firma oferuje montaż zbiorników na obszarze województw: wielkopolskiego, mazowieckiego,podlaskiego, podkarpackiego, lubelskiego i łódzkiego. Jesteśmy w stanie dostarczyć zbiornik na obszarze całej Polski, jeśli masz do zrealizowania jakiś większy projekt poza tymi województwami - zapraszamy do kontaktu z nami.

Naszym celem jest spełnić Państwa oczekiwania. Oferujemy kompleksowe usługi związane z produkcją oraz instalacją szamb betonowych, ekologicznych zbiorników wodoszczelnych w technologii betonowej. Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerami telefonów podanymi na górze strony w sekcji "szybki kontakt". 


 

Kategoria:
Poradniki firmowe KOPART