Drukuj

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Zbiorniki na gnojowicę

Potencjalnie każde gospodarstwo rolne może potrzebować naszych zbiorników. Oto przykłady zastosowań. Jeśli masz pomysł jak zastosować wodoszczelny, trwały, produkowany na placu zbiornik betonowy, zadzwoń do nas, a na pewno pomożemy.

 

 

Zbiorniki na gnojowicę

Gnojowica jest to przefermentowana mieszanka  odchodów (kału i moczu) zwierząt gospodarskich i wody, ewentualnie z domieszką niewykorzystanych pasz, pochodząca z obór bezściółkowych. Gnojowicę składuje się w zbiornikach. Nasze zbiorniki betonowe idealnie nadają się do tego celu.

 

 

Zbiorniki na gnojówkę

 Gnojówka jest to przefermentowany sam mocz mocz zwierząt gospodarskich, pozbawiony niemal całkowicie fosforu. Firma Kopart może dostarczyć odpowiednich zbiorników do przechowywania również tego nawozu

 

Studnia wodomierzowa

 Nasze zbiorniki można wykorzystać jako studnię wodomierzową. Zbiornik zagłębiony w ziemi zapobiega zamarzaniu instalacji wodomierzowej.

 

Magazyn na płody rolne

Jeśli przechowują Państwo płody rolne - na przykład warzywa i owoce w sezonie zimowym, nasz zbiornik można idealnie zastosować jako pomieszczenie - piwniczkę do tego celu.

 

 

Nadrzędna kategoria: Poradniki firmowe KOPART
Kategoria:
Zbiorniki