Produkcja ikona PRODUKCJA

Wykop ikona WYKOP

Dowóz ikona DOWÓZ

Montaż ikona MONTAŻ

JAKO PIERWSI W POLSCE MAMY KRAJOWĄ OCENĘ TECHNICZNĄ ZBIORNIKÓW 5 LAT GWARANCJI NA ZBIORNIK

PRODUCENT ZBIORNIKÓW

Jesteśmy samodzielnym producentem zbiorników betonowych, nie korzystamy z pośredników. Oferujemy montaż naszych produktów, przywozimy własną koparkę.

DOWÓZ

KOPART dowóz szamba betonowego

WYKOP

KOPART robi wykopy pod szamba betonowe

MONTAŻ

Monaż szamba betonowego do końca

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Od niedawna wprowadzony został program dopłat do budowy szczelnych zbiorników na wodę zlokalizowanych przy istniejącym budynku mieszkalnym. Budżet państwa dofinansuje ok. 20 tysięcy takich zbiorników w bieżącej puli. Nasze zbiorniki na wodę można wykorzystać w programie Moja woda. Mogą to być zbiorniki zarówno otwarte, bez pokrywy, jak i zamknięte, przykryte szczelną pokrywa.

Uwaga! W 2023 roku uruchomienie programu Moja Woda może nastąpić w terminie późniejszym. Na chwilę obecną w kwietniu wnioski nie są przyjmowane.
Moja woda - szczegółowe informacje o programie

Właściciele domów jednorodzinnych mogą uzyskać do 5 tysięcy złotych dofinansowania na budowę szczelnego zbiornika betonowego, w którym będzie zbierana deszczówka spływająca z dachu. Program ma być realizowany w latach 2020-2024. W bieżącym okresie na program przeznaczono 10 min. złotych, co oznacza, że w tym roku dofinansowanie otrzyma ok. 20 tysięcy instalacji. W ramach programu dotacji podlega:
 1. Zbiornik retencyjny, gromadzący wodę otwarty lub zamknięty. Zbiornik musi być szczelny, nie jest to "oczko wodne"
 2. Rury doprowadzające wody opadowe zebrane z rynien do zbiornika na wodę
 3. Instalacja rozsączająca wodę zebraną w zbiorniku
 4. Elementy (w tym pompa) do nawadniania lub innego wykorzystania zebranej w zbiorniku wody.

 

Moja woda - optymalna wartość inwestycji

Aby skorzystać z dotacji w całości, należy wydać 20% więcej niż maksymalna kwota dotacji to jest ok. 6500zł. Wydana kwota musi być przeznaczona na urządzenia z powyższej listy i udokumentowana fakturami.

Moja woda - zbiorniki firmy KOPART do wykorzystania w programie

Nasze zbiorniki można wykorzystać w programie. Proponujemy następujące zbiorniki betonowe do wykorzystania w programie Moja woda:

Zbiorniki w programe moja woda płytkie

szambo jednokomoroweZbiorniki take zbudowane są z jednej komory. Zbiorniki jednokomorowe na standardowym wyposażeniu (w cenie) posiadają kominek betonowy o średnicy 50cm, oraz właz, czyli pokrywę betonową Możliwość zakupu włazu żeliwnego za dodatkową opłatą.
W programie Moja woda można zakupić zbiornik bez pokrywy, nie ma takiego obowiązku.
 

Zbiornik betonowy jednokomorowy bardzo mały 4m3

Wymiary zbiornika
 • Długość: 2,5m
 • Szerokość: 2m
 • Wysokość: 1m
 • Waga: 3,3 tony
Nasz najmniejszy zbiornik w gamie zbiorników jednokomorowych. Zastosowanie zbiornika do domków jednorodzinnych z małym metrażem
W cenie zbiornik na wode, płyta wierzchnia, kominek betonowy o średnicy 50cm i pokrywa betonowa. W programie Moja woda można zakupić zbiornik bez pokrywy, nie ma takiego obowiązku.
 

Zbiornik betonowy jednokomorowy mały 5m3

Wymiary zbiornika
 • Długość: 2,5m
 • Szerokość: 2m
 • Wysokość: 1,25m
 • Waga: 4 tony
Nasz mały zbiornik. Zastosowanie zbiornika do domków jednorodzinnych z małym metrażem
W cenie zbiornik betonowy, płyta wierzchnia, kominek betonowy o średnicy 50cm i pokrywa betonowa. W programie Moja woda można zakupić zbiornik bez pokrywy, nie ma takiego obowiązku.
 

Zbiornik betonowy jednokomorowy średni 6m3

Wymiary zbiornika
 • Długość: 2,5m
 • Szerokość: 2m
 • Wysokość: 1,5m
 • Waga: 4,2 tony
Zbiornik pośredni w gamie zbiorników jednokomorowych. Zastosowanie zbiornika do domków jednorodzinnych ze średnim lub małym metrażem
W cenie zbiornik, płyta wierzchnia, kominek betonowy o średnicy 50cm i pokrywa betonowa. W programie Moja woda można zakupić zbiornik bez pokrywy, nie ma takiego obowiązku.
 

Zbiornk betonowy jednokomorowe duży 8m3 głęboki

Wymiary zbiornika
 • Długość: 2,4m
 • Szerokość: 2,7m
 • Wysokość: 1,5m
 • Waga:5,5 tony
Zbiornik duży w gamie zbiorników jednokomorowych. Zastosowanie zbiornika do domków jednorodzinnych ze średnim metrażem. Zbiornik ma większą głębokość, ale mniejsze pozostałe wymiary.
W cenie zbiorniik, płyta wierzchnia, kominek betonowy o średnicy 50cm i pokrywa betonowa. W programie Moja woda można zakupić zbiornik bez pokrywy, nie ma takiego obowiązku.
 

Zbiornk betonowy jednokomorowy duże 8m3 płytki

Wymiary zbiornika
 • Długość: 2,4m
 • Szerokość: 3,5m
 • Wysokość: 1,25m
 • Waga: 5,5 tony
Zbiornik duży w gamie zbiorników jednokomorowych. Zastosowanie zbiornika do domków jednorodzinnych ze średnim metrażem. Zbiorniki płytszy, ale ale większa długość i szerokość.
W cenie zbiornik, płyta wierzchnia, kominek betonowy o średnicy 50cm i pokrywa betonowa. W programie Moja woda można zakupić zbiornik bez pokrywy, nie ma takiego obowiązku.
 

Zbiornik betonowy jednokomorowe bardzo duży10m3

Wymiary zbiornika
 • Długość: 2,4m
 • Szerokość: 3,1m
 • Wysokość: 1,65m
 • Waga: 6,5 tony
Bardzo duży zbiornik w gamie zbiorników jednokomorowych. Zastosowanie zbiornika do domków jednorodzinnych z dużym metrażem i dużą ilością osób (produkowanych ścieków)
W cenie zbiornk z betonu, płyta wierzchnia, kominek betonowy o średnicy 50cm i pokrywa betonowa. W programie Moja woda można zakupić zbiornik bez pokrywy, nie ma takiego obowiązku.
 

Zbiornik betonowy jednokomorowy największy 12m3

Wymiary zbiornika
 • Długość: 3,95m
 • Szerokość: 2,45m
 • Wysokość: 1,50m
 • Waga:9,5 tony
Największy zbiornik w gamie zbiorników jednokomorowych. Zastosowanie zbiornika do domków jednorodzinnych i dwurodzinnych, gdzie zamieszkuje więcej osób i zużywają one sporo wody.
W cenie zbiornik, płyta wierzchnia, kominek betonowy o średnicy 50cm i pokrywa betonowa. W programie Moja woda można zakupić zbiornik bez pokrywy, nie ma takiego obowiązku.
 
 
 

Zbiorniki betonowe do programu Moja woda dwuczęściowe

Zbiornki Moja woda dwuczęścioweZbiorniki jednkomorowe dwuczęściowe to dwa zbiorniki umieszczone jeden nad drugim (górny zbiornik nie posiada dna). Górny zbiornik przykryty jest pokrywą betonową z kominkiem i włazem. Zbiorniki dwuczęściowe na standardowym wyposażeniu (w cenie) posiadają kominek betonowy o średnicy 50cm, oraz właz, czyli pokrywę betonową Możliwość zakupu włazu żeliwnego za dodatkową opłatą.
W programie Moja woda można zakupić zbiornik bez pokrywy, nie ma takiego obowiązku.

Oferty na zbiorniki dwuczęściowe przygotowujemy indywidualnie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.
 

Zapraszamy do zakupu zbiorników w naszej firmie!!Obszar działania firmy

Szamba betonowe Przeworsk

A może organizujesz konstrukcję lokalu w Przeworsku, w tym miasteczku na Pogórzu Rzeszowskim? A może urządzasz domek w okolicy Przeworska i potrzebujesz wodoszczelnego pojemnika na nieczystości?Cudownie się składa. Sprzedajemy nasze zbiorniki z betonu, we wszystkich osiedlach Przeworska, takich jak:

Więcej…
Szamba betonowe Nisko

Czy budujesz się w Nisku, w tym miasteczku nad Sanem? Za to może budujesz domek w pobliżu Niska i na dodatek potrzebujesz szczelnego zbiornika na odpady? Znakomicie się składa. Sprzedajemy nasze zbiorniki z betonu, we wszystkich częściach

Więcej…
Szamba betonowe Ustrzyki Dolne

W polskiej propozycji odnajdą Państwo najmocniejszej klasy zbiorniki na szamba na rynku Ustrzyki Dolne. Polski biznes trudni się ich dostarczaniem przez dużo lat przekazując Kontrahentom artykuły , jakie poradzą wysoko postawionym życzeniom w dobrych stawkach - nakłaniamy do współdziałania!.

Więcej…
Szybka wycena zbiornika!