Produkcja ikona PRODUKCJA

Wykop ikona WYKOP

Dowóz ikona DOWÓZ

Montaż ikona MONTAŻ

JAKO PIERWSI W POLSCE MAMY KRAJOWĄ OCENĘ TECHNICZNĄ ZBIORNIKÓW 5 LAT GWARANCJI NA ZBIORNIK

PRODUCENT ZBIORNIKÓW

Jesteśmy samodzielnym producentem zbiorników betonowych, nie korzystamy z pośredników. Oferujemy montaż naszych produktów, przywozimy własną koparkę.

DOWÓZ

KOPART dowóz szamba betonowego

WYKOP

KOPART robi wykopy pod szamba betonowe

MONTAŻ

Monaż szamba betonowego do końca

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Zbiorniki na gnojowicę

Potencjalnie każde gospodarstwo rolne może potrzebować naszych zbiorników. Oto przykłady zastosowań. Jeśli masz pomysł jak zastosować wodoszczelny, trwały, produkowany na placu zbiornik betonowy, zadzwoń do nas, a na pewno pomożemy.

 

 

Zbiorniki na gnojowicę

Gnojowica jest to przefermentowana mieszanka  odchodów (kału i moczu) zwierząt gospodarskich i wody, ewentualnie z domieszką niewykorzystanych pasz, pochodząca z obór bezściółkowych. Gnojowicę składuje się w zbiornikach. Nasze zbiorniki betonowe idealnie nadają się do tego celu.

 

 

Zbiorniki na gnojówkę

 Gnojówka jest to przefermentowany sam mocz mocz zwierząt gospodarskich, pozbawiony niemal całkowicie fosforu. Firma Kopart może dostarczyć odpowiednich zbiorników do przechowywania również tego nawozu

 

Studnia wodomierzowa

 Nasze zbiorniki można wykorzystać jako studnię wodomierzową. Zbiornik zagłębiony w ziemi zapobiega zamarzaniu instalacji wodomierzowej.

 

Magazyn na płody rolne

Jeśli przechowują Państwo płody rolne - na przykład warzywa i owoce w sezonie zimowym, nasz zbiornik można idealnie zastosować jako pomieszczenie - piwniczkę do tego celu.

 

 

Obszar działania firmy

Szamba betonowe Ropczyce

Polski mający piętnaście lat doświadczeń  biznes KOPART ma całkowicie nową propozycję produktów betonowych o dowolnie dopasowanej przestronności, szamba betonowe Ropczyce i dzielnice!
Występujesz w Ropczycach o zgodę na budowę i oprócz tego

Więcej…
Szamba betonowe Lesko

Zamieszkujesz Lesko? O ile potrzebujesz pojemnika na nieczystości, to znaczy zbiornika betonowego, wówczas zapraszamy do nas!
Zbiornik Lesko, oznacza to realizujemy we wszystkich obszarach Leska i Soliny,

Więcej…
Szamba betonowe Tarnobrzeg

W lokalnej kontrofercie znajdą Państwo najwyższej jakości zasobniki na nieczystości na rynku Tarnobrzeg. Polska firma KOPART zajmuje się ich sprzedawaniem poprzez sporo lat zbywając Nabywcom wyroby , jakie podołają mocno postawionym oczekiwaniom w wyjątkowych cenach - wzywamy do współpracowania!

Więcej…
Szybka wycena zbiornika!