Produkcja ikona PRODUKCJA

Wykop ikona WYKOP

Dowóz ikona DOWÓZ

Montaż ikona MONTAŻ

JAKO PIERWSI W POLSCE MAMY KRAJOWĄ OCENĘ TECHNICZNĄ ZBIORNIKÓW 5 LAT GWARANCJI NA ZBIORNIK

PRODUCENT ZBIORNIKÓW

Jesteśmy samodzielnym producentem zbiorników betonowych, nie korzystamy z pośredników. Oferujemy montaż naszych produktów, przywozimy własną koparkę.

DOWÓZ

KOPART dowóz szamba betonowego

WYKOP

KOPART robi wykopy pod szamba betonowe

MONTAŻ

Monaż szamba betonowego do końca

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Szamba betonowe Biała Podlaska

Mieszkasz w pobliżu drugiego największego pod względem powierzchni miasta w województwie lubelskim, czyli w Białej Podlaskiej?  Budujesz domek jednorodzinny lub letniskowy i potrzebujesz szczelnego, ekologicznego zbiornika z betonu? Dobrze trafiłeś

Dostarczamy nasze szamba betonowe, we wszystkich osiedlach Białej Podlaskiej, to jest w Białce, Błoniu, Kołychawie, Łuskach, Peńkach, Serbinowie, Sielczyku, Sidorkach, Śródmieściu i Woli.

Działamy także w okolicach Białej Podlaskiej, w każdej gminie i wsi tj.  Międzyrzec Podlaski, Terespol, Biała Podlaska, Zalesie, Drelów,  Kodeń, Konstantynów, Leśna Podlaska, Łomazy, Międzyrzec Podlaski, Piszczac, Rokitno, Rossosz, Sławatycze, Sosnówka, Terespol, Tuczna, Janów Podlaski, Wisznice - szamba betonowe Biała Podlaska i okolice.

 

Prosimy uprzejmie o zapoznanie się z naszą ofertą  szamb betonowych. W przypadku jakichkolwiek niejasności zapraszamy do rozmowy telefonicznej.


Szamba betonowe Biała Podlaska i okolice! Zapraszamy do nas! Szamba betonowe Biała Podlaska dla każdego!

Obszar działania firmy

Szamba betonowe Lesko

Zamieszkujesz Lesko? O ile potrzebujesz pojemnika na nieczystości, to znaczy zbiornika betonowego, wówczas zapraszamy do nas!
Zbiornik Lesko, oznacza to realizujemy we wszystkich obszarach Leska i Soliny,

Więcej…
Szamba betonowe Lubaczów

A może planujesz konstrukcję zakładu w Lubaczowie, w tym masteczku przy granicy z Ukrainą? Za to może urządzasz willę w okolicy Lubaczowa i wymagasz nieprzesiąkliwego pojemnika na nieczystości?Dobrze się składa. Sprzedajemy nasze zbiorniki z betonu,

Więcej…
Szamba betonowe Brzozów

A może twoja budowa domku mieści się w Brzozowie, w tym miasteczku powstałym w połowie XIV wieku? Za to może budujesz dom w okolicy Brzozowa, w dodatku potrzebujesz szczelnego rezerwuaru na odpady?

Więcej…
Szybka wycena zbiornika!