Produkcja ikona PRODUKCJA

Wykop ikona WYKOP

Dowóz ikona DOWÓZ

Montaż ikona MONTAŻ

JAKO PIERWSI W POLSCE MAMY KRAJOWĄ OCENĘ TECHNICZNĄ ZBIORNIKÓW 5 LAT GWARANCJI NA ZBIORNIK

PRODUCENT ZBIORNIKÓW

Jesteśmy samodzielnym producentem zbiorników betonowych, nie korzystamy z pośredników. Oferujemy montaż naszych produktów, przywozimy własną koparkę.

DOWÓZ

KOPART dowóz szamba betonowego

WYKOP

KOPART robi wykopy pod szamba betonowe

MONTAŻ

Monaż szamba betonowego do końca

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Czy mieszkasz w Lublinie lub w najbliższych okolicach? Jeżeli budujesz dom i potrzebujesz zbiornika betonowego, to dobrze trafiłeś.

 

Zapraszamy po naszą ofertę  wszystkich mieszkających w Lublinie, na przykład w dzielnicy  Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne, Felin, Głusk, Hajdów-Zadębie, Konstantynów, Kośminek, Ponikwoda, Rury, Sławin,  Sławinek, Stare Miasto,  Śródmieście, Tatary, Abramowice, Węglin Południowy, Węglin Północny, Wieniawa, Wrotków, Za Cukrownią, Zemborzyce, Kalinowszczyzna.

 

Jeśli mieszkasz w jednej z tych dzielnic, możemy dostarczyć Ci szamb betonowe na nieczystości.

Więcej informacji znajziesz w poszczególnych zakładkach na naszej stronie internetowej. Przedsiębiorstwo KOPART sprzedaje zbiorniki betonowe w różnych rozmiarach i wersjach. Zamów u nas zbiornik betonowy.

Więcej informacji znajdziesz na górze strony. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Szamba Lublin okolice! Zapraszamy do współpracy! Szamba Lublin dla każdego!

Obszar działania firmy

Szamba betonowe Lesko

Zamieszkujesz Lesko? O ile potrzebujesz pojemnika na nieczystości, to znaczy zbiornika betonowego, wówczas zapraszamy do nas!
Zbiornik Lesko, oznacza to realizujemy we wszystkich obszarach Leska i Soliny,

Więcej…
Szamba betonowe Lubaczów

A może planujesz konstrukcję zakładu w Lubaczowie, w tym masteczku przy granicy z Ukrainą? Za to może urządzasz willę w okolicy Lubaczowa i wymagasz nieprzesiąkliwego pojemnika na nieczystości?Dobrze się składa. Sprzedajemy nasze zbiorniki z betonu,

Więcej…
Szamba betonowe Brzozów

A może twoja budowa domku mieści się w Brzozowie, w tym miasteczku powstałym w połowie XIV wieku? Za to może budujesz dom w okolicy Brzozowa, w dodatku potrzebujesz szczelnego rezerwuaru na odpady?

Więcej…
Szybka wycena zbiornika!