Produkcja ikona PRODUKCJA

Wykop ikona WYKOP

Dowóz ikona DOWÓZ

Montaż ikona MONTAŻ

JAKO PIERWSI W POLSCE MAMY KRAJOWĄ OCENĘ TECHNICZNĄ ZBIORNIKÓW 5 LAT GWARANCJI NA ZBIORNIK

PRODUCENT ZBIORNIKÓW

Jesteśmy samodzielnym producentem zbiorników betonowych, nie korzystamy z pośredników. Oferujemy montaż naszych produktów, przywozimy własną koparkę.

DOWÓZ

KOPART dowóz szamba betonowego

WYKOP

KOPART robi wykopy pod szamba betonowe

MONTAŻ

Monaż szamba betonowego do końca

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Szamba betonowe Świdnik

Czy mieszkasz w okolicy Świdnika, miasta znanego z przemysłu lotniczego? Budujesz dom w okolicy Świdnika i potrzebujesz szczelnego zbiornika z betonu do odprowadzenia ścieków? Zapraszamy do nas!

Dostarczamy szczelne szamba betonowe, we wszystkich osiedlach Świdnika takich jak na przykład  Racławickie, Kościuszki i Kopernika, Lotnicze, Brzeziny (I i II) i Wschód[10], Brzeziny-Kalina, Polesie, Kusocińskiego,Adampol, Radość, Żwirki i Wigury, Słoneczne okolice Świdnika. Prosimy o informację, że jesteś zainteresowany naszą ofertą zbiorników betonowych.

 

Miejscowości w okolicy Świdnika które obsługujemy to także: Piaski, Mełgiew, Rybczewice, Trawniki. Zadzwoń do nas jeśli mieszkasz w jednej z tych miejscowości lub w okolicy i potrzebujesz szczelnego zbiornika z betonu.

 

Więcej informacji o naszych produktach znajduje się tutaj. W przypadku pytań jesteśmy pod telefonem dostępnym u góry.


Szamba betonowe Świdnik i okolice! Zapraszamy do nas! Szamba betonowe Świdnik dla każdego!

Obszar działania firmy

Szamba betonowe Lesko

Zamieszkujesz Lesko? O ile potrzebujesz pojemnika na nieczystości, to znaczy zbiornika betonowego, wówczas zapraszamy do nas!
Zbiornik Lesko, oznacza to realizujemy we wszystkich obszarach Leska i Soliny,

Więcej…
Szamba betonowe Lubaczów

A może planujesz konstrukcję zakładu w Lubaczowie, w tym masteczku przy granicy z Ukrainą? Za to może urządzasz willę w okolicy Lubaczowa i wymagasz nieprzesiąkliwego pojemnika na nieczystości?Dobrze się składa. Sprzedajemy nasze zbiorniki z betonu,

Więcej…
Szamba betonowe Brzozów

A może twoja budowa domku mieści się w Brzozowie, w tym miasteczku powstałym w połowie XIV wieku? Za to może budujesz dom w okolicy Brzozowa, w dodatku potrzebujesz szczelnego rezerwuaru na odpady?

Więcej…
Szybka wycena zbiornika!